Yhden tilassa ja Multimode kuitu optinen letit Kablo testaaja

Yhden tilassa ja Multimode kuitu optinen letit Kablo testaaja

Fiber Optic letit valmistetaan joko multimode tai single-mode kuitu ja päättyi useita

Function

Fiber Optic letit valmistetaan joko multimode tai single-mode kuitu ja päättyi liittimiin SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST ja MTRJ erilaisia. Muut liitintyypit ovat myös saatavilla pyynnöstä.

Ominaisuudet:

  • Koneen kiillotus takaa korkeimman laadun liitin päätteet ja suorituskyky

  • Alhainen lisääminen ja tappio

  • Jäljitettävissä, standardeihin perustuva testausmenetelmät

  • Geometria yhteensopiva liitin endfaces, jotka ovat vika ja saastumisen vapaa

  • Näytä lisää

Sovellukset:

  • Optiset verkot fuusio tai mekaaninen liittämiseen päättyminen

  • Optisten laitteiden testaaminen

  • Kaapeli vastaanottotarkastus

Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista yksimuoto ja multimode kuitu optinen letit kablo testaaja korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: yksi tila ja multimode kuitu optinen letit kablo testaaja valmistajat, tehdasvalmisteinen, Kiina, laatu, alhainen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop