Yhteen, dual-vaiheen-isolator Fiber Optic Laser merkintä koneen hinta ja käyttää Fiber Optic diodi Pulssitoimiset tuotteet

Yhteen, dual-vaiheen-isolator Fiber Optic Laser merkintä koneen hinta ja käyttää Fiber Optic diodi Pulssitoimiset tuotteet

Yhden vaiheen Isolator 1. Kuvaus: yksivaiheista erotin on eräänlainen optinen passiivinen laite

Function

Yksi vaiheErotin

1Kuvaus

Yhdessä vaiheessa erotin on eräänlainen optinen passiivinen laite, sen perustehtävänä on ymmärtää myönteinen siirto optisen signaalin ja estävät peruutusvaihde.

2Ominaisuudet

Pieni lisäys tappio

korkea eristäminen

Suuri tappio

Alhainen PDL

3Sovellukset

OHJELMARYHMIÄ

Valokuitu testausjärjestelmä

CATV järjestelmä

Telecom järjestelmä

Langattoman verkon

4Tekniset tiedot

Parametri

Luokan P

A-luokan

Toimivat aallonpituus(nm)

1310 tai 1550

Eristäminen @ Passband (dB)

≥40

≥38

Eristäminen (dB)

≥32

≥30

Lisäys tappio @ Passband (dB)

0.35

0.5

Väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.6

≤0.7

Tappio (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0.05 pyynnöstä)

Toimintasäde aallonpituus (nm)

±15

Toimivat lämpötilassa))

-20 + 70

Varastointi lämpötilassa))

-40 + 85

Fiber tyyppi

Corning SMF-28

Kuidun pituus (m)

1 mittari molemmissa päissä

PakettiMitat (mm)

5.5×30

Luovuttaminen Power(mW)

300

Muistiinpanotwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Tilauksen tiedot:

ISO tyyppi

Toimivat aallonpituus

Luokan

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

Liitin

SIS =Yhden

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550
LB = L yhtye

S = Special

P = luokan P

= A-luokan

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = ei mitään
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC

1Kuvaus

Kaksivaiheinen erotin on eräänlainen optinen komponentti, sen perustehtävänä on ymmärtää myönteinen siirto optisen signaalin ja estävät peruutusvaihde.

2Tekniset tiedot

Parametri

Luokan P

A-luokan

Toimivat aallonpituus(nm)

1310 tai 1550

Eristäminen @ Passband (dB)

≥55

≥53

Eristäminen (dB)

≥46

≥45

Lisäys tappio @ Passband (dB)

0.5

0.6

Väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.8

≤0.8

Tappio (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0.05 pyynnöstä)

Toimintasäde aallonpituus (nm)

±30

Toimivat lämpötilassa))

-20 + 70

Varastointi lämpötilassa))

-40 + 85

Fiber tyyppi

Corning SMF-28

Kuidun pituus (m)

1 mittari molemmissa päissä

PakettiMitat (mm)

5.5×30

Luovuttaminen Power(mW)

300

Muistiinpanotwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Tilauksen tiedot:

ISO tyyppi

Toimivat aallonpituus

Luokan

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

Liitin

SIU =Dual

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550
LB = L yhtye

S = Special

P = luokan P

= A-luokan

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = ei mitään
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu, koska yksi suurimmista valmistajista yhteen, dual-vaiheen-isolator fiber optic laser-merkintä koneen hinta ja käytetyt fiber optic Diodilasereita Pulssitoimiset tuotteiden korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: yhteen, dual-vaiheen-isolator fiber optic laser-merkintä koneen hinta ja käytetyt fiber optic Diodilasereita Pulssitoimiset valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta halpa
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop