Letti-vapaa-tilaa-isolator Opto erotin Ethernet optinen Isolator kytkin siru

Letti-vapaa-tilaa-isolator Opto erotin Ethernet optinen Isolator kytkin siru

On 1. korkea eristäminen 2. Pienikokoinen sovelluksia 1. Valonlähde optiset vahvistimet 2. Viritettävä laser moduuli

Function

Ominaisuus

1. HighIsolation

2. CompactSize

Sovellukset

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametri

Erittely

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Aallonpituus

FiberLength

Kaupungissa / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = asiakaskohtaisia

13 = 1310nm

15 = 1550

X = mukautettu

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

X = mukautettu

0 = ei mitään

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = S

6 = LC


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista saparo-vapaa-tilaa-isolator opto erotin ethernet optinen isolator kytkin kolhaista ajaksi sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: Letti-vapaa-tilaa-isolator opto erotin ethernet optinen isolator kytkin siru valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop