4 tavalla Digital Audio Out Fiber Optic Lead Pon Plc-jakajat

4 tavalla Digital Audio Out Fiber Optic Lead Pon Plc-jakajat

PLC (Planar Lightwave piiri) jakajat ovat yhden tilassa jakajat jopa jakosuhteesta yhdestä input kuidun useita lähtö kuidut.

Function

PLC (Planar Lightwave piiri) jakajat ovat yhden tilassa jakajat jopa jakosuhteesta yhdestä input kuidun useita lähtö kuidut. Saatavilla split määrä on: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 ja 1 x 32. PLC jakajat on saatavissa 900µm löysät singlemode kuitua ja päättää tai päättämätön kuten teidän tarpeisiin. Unconnectorized PLC jakajat mukana ole yhdistimiä helppoa liittämiseen tai connectorization. Connectorized PLC jakajat ovat saatavilla valitsemallasi valokaapeli liittimet: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC ja ST/UPC.

Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista 4 tapa digitaalinen äänilähtö fiber optic johtaa pon plc-jakajat korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 4 tavalla digitaalinen äänilähtö fiber optic johtaa pon plc-jakajat valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halpa
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop