10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri Järjestelmähinta

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri Järjestelmähinta

Sopofiber's karkea aallonpituus Division multiplekserit (Multi Mode CWDM) osoittaa matalahäviöinen ja luotettavaa suorituskykyä.

Function

Sopofiber's karkea aallonpituus Division multiplekserit (Multi Mode CWDM) osoittaa matalahäviöinen ja luotettavaa suorituskykyä. Nämä laitteet osoittavat laajaa passbands ja korkea eristäminen, mikä tekee niistä ihanteellisia toiminta edullinen, jäähdyttämätön lasereilla. Niissä on jopa 4, 8 tai 16 jolloin suuren kapasiteetin halpatuotannon CATV-ja metroyhteydet/low-dispersion kanavaa.

Helposti muokattavissa SOPO CWDM kanisteri olla configured polveutua luettelo pakkaus-ja liitin.

Ominaisuudet

• Lowinsertionloss

• lHigh kanava erikseen

• Alhainen polarisaatio riippuvainen tappio

• Poikkeuksellisen luotettavuuden ja vakauden

Sovellukset

• Liityntäverkkoihin

• Metro WDM järjestelmät

• Yritysverkoissa

Erittely

Kohde

Yksikkö

Parametrit

Muistiinpanot

Aallonpituusalueen valinta

nm

1260~1620

Kanavan keskukset (ITU tai ITU: N + 1)

nm

1270/1290... 1610 tai 1271/1291... 1611

Kanavat

CH

4

8

16

Passband

nm

≥ +/- 7

Passband aaltoilu

dB

≤ 0.5

Kanavan lisäys tappio

dB

2.0

2.8

5.5

Valinnainen Nopea väliinkytkemisvaimennus

dB

1.8

2.6

5.0

Eristäminen (vieressä kanava)

dB

≥30

Eristäminen (peräkkäisiä kanava)

dB

≥ 50

Polarisaatio riippuvainen tappio

dB

≤0.2

Polarisaatio tilassa hajonta

PS

≤0.2

Suuntaavuus

dB

≥45

Tappio

dB

≥40

Optinen teho käsittely

mW

≤ 500

Käyttölämpötila-alue

0C

-5-70

Lämpötila-alueen

0C

40-+ 85

Fiber tyyppi

50/125 eli 62,5/125 MMfiber

Pakkauksen koko (L x l x K)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Kaikki tiedot perustuvat laitteita ilman liitin.

* Tiedot voivat muuttua ilman erillistä ilmoitusta.

Tilaustiedot

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Kanavaväli

Määrä

Kanavat

1 kanava

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

C = CWDM ruudukko

04 = 4 kanava

08 = 8-kanavainen

16 = 16 kanava

18 = 18 kanava

Kanava N = N

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = erityistä

1 = paljas kuitu

2 = 900um

löysät

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Määritä

0 = ei mitään

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = S

6 = LC

S = Määritä


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri Järjestelmähinta korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri järjestelmän hinta laitevalmistajat, tehdasvalmisteinen, Kiina, laatu, alhainen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop